Zrelaksuj się w naszych pokojach

Standard

Przestronny, komfortowy pokój z wygodnym łóżkiem. Tak jak wszystkie pomieszczenia noclegowe klasy standard, pokój jest w pełni klimatyzowany Nocleg umili również możliwość skorzystania z szerokiego wyboru kanałów, dostępnych na telewizorach LCD lub z bezprzewodowej sieci internetowej Wi-Fi. Każdy pokój posiada własną łazienkę. W pokoju przygotowano także miejsce do pracy przy komputerze.

Apartament

Dla właściwej wygody w apartamentach ustawiono przestronne łóżka, a także zaaranżowano przytulny kącik do wypoczynku. Każdy apartament posiada taras widokowy. Urządzenia klimatyzacyjne utrzymają odpowiednią temperaturę. Przestronne, szykownie zaprojektowane pomieszczenia apartamentowe wyposażone są w telewizory LCD z szerokim wyborem kanałów oraz bezprzewodowy Internet Wi-Fi. W elegancko zaprojektowanych łazienkach goście hotelowi mogą korzystać z wanien z hydromasażem.

Rodzinny

Przestronny, komfortowy pokój z wygodnymi pojedynczymi łóżkami. Tak jak wszystkie pomieszczenia noclegowe klasy standard, pokój jest w pełni klimatyzowany. Nocleg umili również możliwość skorzystania z szerokiego wyboru kanałów, dostępnych na telewizorach LCD lub z bezprzewodowej sieci internetowej Wi-Fi. Każdy pokój posiada własną łazienkę. W pokoju przygotowano także miejsce do pracy przy komputerze.
Telefon
Telefon
Rezerwacja
Rezerwacja
Dojazd
Dojazd