zobacz Wszystkie Pakiety zobacz Wszystkie Pakiety

Renata Przemyk

od 80 zł /os.

Renata Przemyk - Akustyk TRIO

 

 

14 października godz. 18.00

Renata Przemyk jest artystką niezwykłą, która od lat konsekwentnie podąża własną drogą, nie poddając się zewnętrznym wpływom, łącząc doskonałe kompozycje z nieszablonowymi pomysłami na aranżacje utworów. 

 

 

Renata PRZEMYK Akustyk TRIO to kameralny projekt, w którego skład wchodzą oprócz wokalistki (sięgającej po instrumenty perkusyjne) świetni instrumentaliści. Zobaczyć i usłyszeć możemy Piotra Wojtanowskiego grającego na fretlessie (bezprogowej gitarze basowej) oraz Grzegorza Palkę - grającego na gitarze akustycznej. Artyści sięgają po utwory znane odzierając je jednak z pierwotnych aranżacji. Także po te lubiane, lecz nieco zapomniane. W repertuarze znajdują się m.in. piosenki zarejestrowane na płycie "AKUSTIK TRIO", jak również piosenki z płyty „RZEŹBA DNIA” oraz kilka songów Leonarda Cohena.  Z czystej akustycznej formy promieniuje nowa energia i wzruszenie. Koncert  pełen jest zaskakujących zwrotów, energii i wirtuozerskich rozwiązań aranżacyjnych. Wyjątkowo czytelny jest głos artystki oraz - co za tym idzie - przekaz wszystkich piosenek.

 

 

Skład zespołu:

Renata Przemyk – śpiew, darabuka, kalimba, cymbałki i inne instrumenty perkusyjne

Grzegorz Palka– gitara akustyczna

Piotr Wojtanowski – gitara basowa, śpiew

 

Przygotowaliśmy dla Państwa dwa rodzaje miejsc: sektor teatralny krzeseł i sektor restauracyjny. Rezerwujac miejsca w sektorze restauracyjnym przy stolikach, najpóźniej na 20min. przed występem bedzie można zamówić dania z karty. Będzie je można konsumować w trakcie występu. 

Do 17.45 bedzie można zamawiać  napokje:  kawa, sok, drinki, wino. 

Wejściówka: 80zł/osoba

Bilety do nabycia w recepcji Dworu Dwikozy lub rezerwacje tel. 15 834 44 36

 

 

 

 

 

@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess